Produkty

Pergola
Kolumny
Schody
Podłogi
Meble
Okna

Usługi

Planowanie
Drewno
Montaż

Produkty 

Na tej stronie można obejrzeć krótkie opisy naszych produktów. W celu uzyskania większej ilości informacji  przewiń stronę i kliknij na tytuł opisu.

 

 

 

Pergola  


Jest klasycznym dodatkiem do domu, stanowiącym o Twoim statusie. Jednakże projekt powinien być wykonany z myślą, by Pergola nie zdominowała całego otoczenia. Architekt z Acufa Sharp może sprawować pieczę nad całością projektu od jego początków po montaż. Aby uzyskać więcej informacji kliknij na “PERGOLA”.
 

Kolumny  


Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która produkuje dużej średnicy drewniane kolumny. Acufa Sharp posiada możliwości produkcji kolumn zewnętrznych I wewnętrznych, które będą wyróżniać twój dom I ogród. Po więcej szczegółów kliknij na “KOLUMNY”.
 

Schody  


Proste lub spiralne – to Państwa wybór. Wszystkie nasze schody wykonywane są zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Czy chcecie Państwo proste, funkcjonalne schody, czy schody które będą głównym elementem architektonicznym wnętrza, Acufa Sharp spełni Państwa wymagania.
 

Podłogi  


Piękno dobrze wykonanej drewnianej podłogi jest niepodważalne. Acufa Sharp specjalizuje się w produkcji podłóg z drewna liściastego. Podłoga jest ostrożnie cięta z drewna sezonowanego na miejscu, przy wyborze drewna bierzemy pod uwagę jego jakość i rysunek.
 
Meble  

Kiedy jesteście Państwo królami w swoim zamku, może brakować tam jednej rzeczy.  
Sypialnia może wymagać przedmiotu z klasą. To ten sybmol statusu.  
Aby uzyskać więcej informacji kliknij na nagłówek.  

 

Okna  


Nie muszą być prostokątne. Czasami mogą być innych kształtów.  
Aby uzyskać więcej informacji kliknij na nagłówek.
 

 

Domy   


Nie budujemy betonowych domów! Nasze drewniane domy są dla elity, która chce czegoś innego.  
Kliknij na nagłówek po więcej informacji.